Перший дзвоник

Вересневий туман Огортає світанкові роси. Це початок дзвінкій Гомінливій школярській порі. День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи. Спочатку усі зібралися у дружньому родинному колі, а потім для найменших представників шкільної родини відбувся квест "Знайомство з країною знань".

Created by Kirill Petrachik. 2017 — 2018. (mail)