День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню.

У нашій школі відбулися заходи, присвячені цьому святу:

1. Заходи, спрямовані на популяризацію навчального предмету «Захист Вітчизни», де учні мали змогу ознайомитись із засобами індивідуального захисту населення у надзвичайних ситуаціях, з новим обладнанням, що отримала наша школа для навчання зборки та розборки автомата, хлопчики мали змогу перевірити себе на влучність завдяки наявності мультимедійної дошки з мішенню, це було цілком безпечно. Вчитель предмету «Захисту Вітчизни» Воронін О.В. провів міні-лекцію про необхідність захищати цілісність та суверенітет нашої держави.

2. Серія екскурсійних перерв, проведена класними керівниками «ВОЇНИ. Історія українського війська» — це історія українського війська від часів Київської Русі і до сьогодення. Діти мали змогу ознайомитись з 24 постерами про історію української армії від Київської Русі до сьогодення.Шлях від князівського дружинника ХІ століття, через реєстрове козацтво Гетьманщини часів Богдана Хмельницького, Корпус Січових Стрільців — і до вояка Збройних сил України у зоні АТО.

3. «Козацькі забави» для учнів початкової школи, організовані кафедрою фізичної культури, мали неабиякий успіх. Без переможної грамоти не залишилась жодна із команд!

4. Вихованці художнього гуртка привітали воїнів тематичними малюнками та взяли участь у районному конкурсі в БДЮТ Голосіївського району.

5. На районному літературно-музичному конкурсі гідно був представлений наш театральний гурток з номером «Протистояння».

6. Гурток «Карате-до» традиційно провів змагання «У колі друзів», присвячений «Дню захисника України».