День Пам'яті та примирення

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення, червоні символи прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції «Маки пам'яті». У школі оформлено виставку малюнків: «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939-1945 рр., у всіх класах були проведені виховні години, присвячені перемозі над нацизмом.

Зображення 1 - 8 травня--> Зображення 1 - 8 травня--> Зображення 1 - 8 травня--> Зображення 1 - 8 травня--> Зображення 1 - 8 травня--> Зображення 1 - 8 травня-->

Created by Kirill Petrachik. 2017 — 2018. (mail)