Збудована 1936 року школа знаходиться у центрі величного Києва.

В 1993 року було закінчено будівництво добудови до школи. Тепер школа № 130 має дві будівлі, одна з яких, як і раніше, виходить на вулицю Червоноармійську, а друга - на вулицю Горького.

Школа розташована у чотириповерховому приміщенні, обладнана навчальними кабінетами, серед них: двадцять один кабінет іноземної мови, два кабінети інформатики, кабінет фізики, чотири природничих кабінети, дві майстерні, ігрова кімната, чотири спортивні зали.

1991 року школі присвоєно статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови. З 2012 року офіційна назва навчального закладу - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі міста Києва.

Школа активно працює над впровадженням концепції компетентісного підходу до процесу навчання. У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі міста Києва визначена українська мова навчання.

Станом на 1 вересня 2017 року в школі навчається 824 учні. Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, міжнародних спортивних конкурсах та змаганнях. Позаурочну зайнятість учнів у школі забезпечує робота гуртків різного спрямування.

Туристсько-краєзнавча діяльність в школі спрямована на формування гармонійно розвиненої особистості, розширення її світогляду, організації змістовного дозвілля, пропагує здоровий спосіб життя. Гуртківці школи є лауреатами та призерами районних, міських та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів.

Щороку школа приймає близько ста першокласників.

Завітайте до нас!