Увага! Діти на дорозі!

З 01 по 20 вересня 2016 року було проведено комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти - на дорозі!». Адміністрація школи провела обстеження доріг біля навчальних закладів та тротуарів. Виявила зрушення з місця клумб, що слугували обмежувальною огорожею для під’їзду до школи та несанкціонованих автостоянок (повернуто на попереднє місце).

Розглянули на педагогічній нараді 05.09.2016 та батьківських зборах 08.09.2016 питання з безпеки руху дітей та перевезення дітей індивідуальним автотранспортом.

Провели посвяту першокласників у юні інспектори руху «Київський школярик - зразковий пішохід» . Відновили роботу гуртків юних інспекторів руху та внесли у розклад гуртків школи.

Класні керівники провели «Уроки дорожньої грамоти», бесіди, вікторини, конкурси.

Заступник директора з виховної роботи спільно з класними керівниками та керівниками гуртків провели конкурс малюнків «Від рідного порога - безпечна дорога!» трьох вікових груп: І група – 6 – 10 років; ІІ група – 11 – 14 років; ІІІ група – 15 – 18 років (малюнки, які посіли призові місця, були окремо вивішені на «Стіні переможців»).

Розроблено та вклеїно класними керівниками в щоденники учнів план безпечного підходу до навчального закладу. Поновлено інформацію в куточках з безпеки дорожнього руху «Дорожня абетка».

ChildrenOnRoad2016-2017-1 ChildrenOnRoad2016-2017-2 ChildrenOnRoad2016-2017-3 ChildrenOnRoad2016-2017-4