День Збройних Сил України

День Збройних Сил України — святковий день, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України». Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів, приєдналяся до цього і наша школа. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов №130 імені Данте Аліг’єрі міста Києва було проведено зустріч з представниками ради ветеранів АТО Голосіївського району. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі , справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами,розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Окрім цього, від початку грудня у школі пройшла акція збору теплих речей, солодощів та предметів особистої гігієни для наших захисників. Діти написали листи вдячності, намалювали малюнки-побажання. Бійці щиро подякували дітям за підтримку..

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам!

Зі святом!
Українська арміє,
Тебе сьогодні славимо,
Здоров’я й днів безхмарних