Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14.11.2016р. по 18.11.2016р тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, у ході якого в школі були проведені наступні заходи: Урок «Я – пішохід, я – повноцінний учасник дорожнього руху!». Конкурси, вікторини, бесіди-ігри, диспути на знання учнями правил дорожнього руху: «Чи знаєш ти правила та обов’язки пішоходів?», «Мова вулиці», «Ти - пасажир», «Безпечна дорога до школи, зі школи до дому», «Стій!Увага! Йди!», «Дорожня абетка», «Я і вулиця» .

Тематичні бесіди з питань безпечної поведінки: на вулицях і дорогах; у громадському транспорті; на автошляхах та залізниці;у громадських місцях; у метрополітені та інше. Тренувальні заняття щодо вироблення в учасників навчально-виховного процесу навичок надання невідкладної першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую». Ігри-подорожі «День дорожнього знаку», «Подорож у автоград», «Поведінка в транспорті», «Я переходжу вулицю!», «Безпека на дорозі», «Перехрестя», «Рятуємо потерпілого» Зустрічі з представниками нової поліції.

Оновилися куточки, стенди, книжкові виставки з безпеки дорожнього руху. На стендах розмістили наочну агітацію (малюнки, плакати) з питань безпечної поведінки: на вулицях і дорогах; у громадському транспорті; на автошляхах та залізниці; у громадських місцях; у метрополітені, надання першої долікарської допомоги та інше.

dor1 dor2 dor3 dor4 dor5
← На головну