День української писемності

8 листопада, у переддень Дня української писемності та мови, учні школи №130 долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, відбулися вікторини- цікавинки, розігрування солодких призів на «Мовному ярмарку», учні 2-4 класів демонстрували свою орфографічну і пунктуаційну грамотність під час написання диктантів про мову, учні 9- 10 класів підготували усний журнал«З витоків української мови»», учениця Соломія з 9-А класу провела пізнавальну екскурсію «Шляхами становлення української мови». Попрацювали на славу вчителі української мови, історії та початкової школи.

Зображення 1 - 1 вересня--> Зображення 1 - 1 вересня--> Зображення 1 - 1 вересня--> Зображення 1 - 1 вересня--> Зображення 1 - 1 вересня-->

Created by Kirill Petrachik. 2017 — 2018. (mail)