Збудована 1936 року школа знаходиться у центрі величного Києва.

Школа № 130 міста Києва була заснована в 1936 році. Це красива чотириповерхова будівля з великими світлими вікнами, фасад школи виходив на Велико-Васильківську вулицю. Навчання учнів велося українською мовою. В 1938 році відбувся перший випуск.

Школа швидко здобула авторитет і щороку 1 вересня набирала нових учнів. Та, на жаль, мирне життя всіх радянських людей було перервано війною. Ще в перші дні вересня 1941 року в школі проводились заняття, та згодом класи опустіли, не стало чути дитячих голосів, перестав скликати шкільний дзвінок дітей на урок.

19 вересня 1941 року до Києва увійшли німецько-фашистські війська, почався період окупації міста. В приміщенні школи німці розмістили військові підрозділи, а пізніше і господарські частини.

7 листопада 1943 року Київ був звільнений радянськими військами. У цей період в школі був розгорнутий військовий шпиталь, де лікували наших воїнів з тяжкими пораненнями кінцівок.

1 вересня 1944 року відновилися навчальні заняття. У післявоєнний період в школі вчилися лише хлопчики, а з 1954 року почалося сумісне навчання хлопців та дівчат. З 1951 року по 1970 рік у приміщенні школи також працювала вечірня школа.

З 1963-1986 роках школа мала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови.

У 1986 – 1990 роках - статус середньої школи, навчання велося у дві зміни.

У 1989 році почалося будівництво нового приміщення. В 1993 році добудова була закінчена. Тепер наша школа має дві будівлі, одна з яких як і раніше, виходить на вулицю Червоноармійську, а друга - на вулицю Горького.

У 1991 році школа відновила статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови, а з 1998 року в школі вивчається й італійська мова. У 2012 році школі було присвоєно ім’я видатного італійського поета та філософа, засновника літературної італійської мови Данте Аліг’єрі.