Святкування XVI тижня італійської мови у світі

З 17 по 23 жовтня у всьому світі відзначали XVI тиждень італійської мови. Не виключенням стала і наша школа. Учні, вчителі та адміністрація школи взяли активну участь у святкуванні тижня.

17 жовтня була організована зустріч з Послом Італії в Україні Давіде Ла Чічіліа та Президентом Італійського Інституту Культури у Києві Анною Пасторе. Вчителі італійської мови та учениці 11-их класів Катерина Екзарова та Вікторія Лесько, провели для гостей екскурсію школою та шкільним музеєм, а також мали унікальну можливість прослухати лекцію та подивитися презентацію пані Пасторе на тему «Винаходи Італії та дизайн». Італійська делегація була вражена рівнем мовної підготовки учнів та виразили побажання зустрітися знову.

На протязі тижня , учні 5-11 класів презентували стінгазети з інформацією про Італію, для ознайомлення з її культурою, звичаями, продукцією, виноходами.

18 жовтня у школі проходив День італійської кухні, в якому взяли участь учні 6-11 класів. Кожен клас представив одну італійську страву двома мовами – італійською та українською, з метою ознайомлення з життям та звичками італійців. На конкурсі були представлені різноманітні види піци, кальцоне, спагетті, салат Капрезе, тірамісу, панакотта та багато інших смачних страв. Переможцями конкурсу стали класи 7-А, 7-Б, 8-В, 8-А.

19 жовтня учні 10-А класу Тетяна Воронцова, Анастасія Старкова, Андрій Дольницький, Артур Арутюнов та Анна Мисик знайомили дітей молодших класів з географією Італії, презентуючи їм основні відомості та цікавинки на цю тему. В свою чергу учні 1-4 класів могли поділитися своїми знаннями про Італію.

20 жовтня відбулася Олімпіада з італійської мови серед учнів 8-11 класів, за результатами якої переможцями стали:

8 класи: І місце – Хеллі Хадж Ахмед (8-Б) та Владислава Сафарова (8-А)

ІІ місце – Марія Дягіль (8-А) та Марія Соколова (8-В)

ІІІ місце – Анастасія Кикоть (8-А) та Надія Медведєва (8-А)

9 класи : ІІІ місце – Валерія Дяченко (9-Б)

11 класи : ІІІ місце – Вікторія Тимко (11-А)

21 жовтня був Днем італійської поезії. Серед учнів 6-7 та 8-11 класів проводився конкурс на найкраще читання віршів різних італійських поетів. В результаті конкурсу місця були розподілені наступним чином:

6-7 класи : І місце – Анастасія Стецюк (6-Б), Юлія Мілошунас (6-В)

ІІ місце – Лейла Гімарі (6-В), Катерина Борохович (7-Б)

ІІІ місце – Ігор Урмач (6-Б)

8-11 класи : І місце – Валерія Дяченко (9-Б), Тетяна Воронцова (10-А), Аліса Кваша (11-Б)

ІІ місце – Ксенія Гайдур (9А), Катерина Екзарова (11-Б), Катерина Шестопалова (11-Б)

ІІІ місце – Людмила Халаберда (8-В)

По закінченню тижня учні лишилися лише з приємними враженнями та чудовими спогадами. Щиро вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у тижні прекрасної італійської мови!

Posol.jpg