Відкриття меморіальної дошки випускнику спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг'єрі міста Києва

Вовненко Богдан (28.08.1975 — 29.08.2014) - воїн 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас», героїчно загинув 29 серпня 2014 року поблизу селища Червоносільське Амвросіївського району Донецької області при боях за місто Іловайськ, захищаючи суверенітет та цілісність держави та народу України.

На подвір’ї школи зібралися вшанувати пам'ять загиблого випускника його родичі, рідні та близькі, побратими, педагоги та учні школи, представники громадських і волонтерських організацій, мешканці Голосіївського району.

У заході взяли участь голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Володимирівна Бондар, відповіальні працівники адміністрації та районного управління освіти, Голосіївського районного військового комісаріату, Ради ветеранів АТО.

Присутні вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки. Учні школи запалили свічу пам’яті і кожен з них доторкнувся цього священного вогню – частинки вічного.

Впевнені, що ця пам’ятна дошка нагадуватиме майбутньому поколінню про героїчне життя Богдана Володимировича, а пам’ять про героя України назавжди залишиться в серцях людей.

Дякуємо за подвиг і вірність Україні!

memori1 memori2 memori3 memori4