Нова українська школа

15 лютого 2018 р. розпочався очний етап підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р.

Наша школа стала однією з 4 базових, де будуть відбуватися тренінги та навчання для вчителів Нової української школи. Заняття  для групи №1 проводили тренери Горпенко Л. М., методист районного науково-методичного центру та Денисова Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи СШ № 130.

У творчій атмосфері були розглянуті питання перших за планом навчальних модулів «Особливості навчання дорослих» та «Сучасний учитель як провідник ідей Нової української школи». Проведені практичні заняття. Відбулася цікава творча дискусія з питань ролі вчителя в організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.

Created by Kirill Petrachik. 2017 — 2018. (mail)