День школи

.Урок.

Час

Захід

Класи

Місце проведення

Відповідальні

1

8.30-9.15

 

 

8.30-8.45

8.45-9.00

 

 

9.00-.9.15

Повідомлення «День народження школи» (інформацію надають учні),

Екскурсія в музей школи 5-А

Екскурсія в музей школи 5-Б

Екскурсія в музей школи 5-В

1-11класи

Класні кабінети

Миколаєнко М.А., класні керівники    1-11 класів, вчителі предметники.

 

9.00-10.00

Посвята в першокласники   

1А,1Б,1В,1Г  класи

Велика актова зала

Миколаєнко М.А.,Кузьменко Н.І. та  класні керівники    1 класів.

 

10.00-10.10

Підготовка до виставки  «Природа та фантазія»  

1-11 класи

2 поверх нової школи (ліве крило) біля кабінету трудового навчання

Миколаєнко М.А., Голосій Д.І., Фролов М.О. та  класні керівники.

2

10.10-10-30

10.30-10.40

10.40-10.50

Організоване відвідування виставки «Природа і фантазія»

5-11 класи

2-4 класи

1 класи

 

2 поверх нової школи (ліве крило) біля кабінету трудового навчання

Кузьменко Н.І. , класні керівники 1-4 класів, педагог- організатор Голосій Д.І.

Миколаєнко М.А , класні керівники 5-11 класів.

3

10.10-10-30

 

 

10.30-10.40

10.40-11.00

вернісаж картин: «Подарунок зроблений своїми руками від класу школі»

5-11 класи

 

 

2-4 класи

1 класи

3 поверх нової школи (ліве крило) біля кабінетів англійської мови

Кузьменко Н.І. , класні керівники 1-4 класів, педагог- організатор Голосій Д.І.

Миколаєнко М.А , класні керівники 5-11 класів.

4

10.30-11.15

3 урок 

Уроки самоврядування

(за розкладом)

5-11 класи

Класні кімнати

Класні керівники, вчителі предметники, адміністрація.

5

12.00-12.20

Уроки з участю батьків

(за розкладом)

1-4 класи

Класні кімнати

Класні керівники.

6

11-15-12.00

Святковий ярмарок

1-4, 5 класи

3 поверх старої школи

Кузьменко Н.І. , класні керівники 1-4 , 5 класів, батьківські комітети 

 

12.20-13-00

Святковий ярмарок

5-11 класи

2 поверх нової школи (ліве крило) біля кабінету трудового навчання

Миколаєнко М.А. класні керівники    5-11  класів, батьківські комітети.

7

13.00-13.20

Прибирання території масових заходів. 

5-11 класи

2 поверх нової школи (ліве крило) біля кабінету трудового навчання

Фролов М.О., класні керівники

8

13.20-13.35

Оголошення переможців виставки «Природа і фантазія», святкова музика, флешмоб 7-го та 11-го класів.

Радіорубка

Миколаєнко М.А.,педагог-організатор Голосій Д.І.,

Учні самоврядування.

.
← На головну