Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом упершее відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіхкраїн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

Наш навчальний заклад не залишається осторонь цієї теми . 13.01.2017р. пройшла цікава лекція на тему: «ВІЛ/СНІД та рак – реальні загрози» за участі громадської організації «Здорове людство». Метою даного заходу для учнів 9-11 класів було: продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги.

IMAG3119 IMAG3108 IMAG3112 IMAG3115 123 1234