Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі міста Києва з 24 по 28 квітня 2017 року проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Під час Тижня проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності щодо поведінки на водних об’єктах, з протипожежної безпеки та інші види інструктажів. Оновлено наочну агітацію по школі, класні куточки з безпеки життєдіяльності. Проведено конкурс дитячого малюнка та плакату «Безпека очима дітей». Для молодших школярів була показана вистава: «Будь обережний», поставлена силами театрального гуртка школи. Для учнів 7-11 класів були проведені зустрічі з представниками соціальної служби з питань профілактики правопорушень.