Співпраця з Вибухотехнічним управлінням Головного управління Національної поліції

3 березня 2017 року учні 8 - 11 класів нашої школи мали змогу поспілкуватися з працівниками Вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції міста Києва. Правоохоронці розповіли учням середніх та старших класів про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Школярі дізналися, що їм необхідно робити у випадку, коли знаходять підозрілі пакунки, кульки чи коробки, вміст яких може становити загрозу для життя і здоров’я. Фахівці управління також продемонстрували учням школи спеціальний вибухотехнічний комплекс та обладнання, яке використовується для максимального забезпечення вибухобезпеки.

IMAG3552 IMAG3555 IMAG3565 IMAG3568 IMAG3570 IMAG3571 IMAG3572