Увага, діти на дорозі!

Комплакс профілактичних заходів «Увага, діти на дорозі!» та «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

З 1 по 20 вересня у нашій школі відбувся тиждень"Увага, діти на дорозі", протягом якого класні керівники та учні самоврядування провели ряд цікавих заходів: виховні години, конкурси малюнків «Від рідного порога- безпечна дорога!», конкурс «Я ліплю із пластиліну світлофори і машини», бесіди, вікторини та «Уроки дорожньої грамоти». Учні розмістили в щоденниках план безпечного підходу до школи.

А з 18 по 24 вересня пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Заходи, що були проведені в нашому навчальному закладі: відкриті уроки з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності; семінари, конкурси, вікторини, бесіди за участю працівників ДСНС:знавців правил пожежної безпеки; з питань уникнення враження мінами та вибухонебезпечними предметами; з безпечної поведінки вдома (правила користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками тощо), правил безпечного поводження на водоймищах, у лісі, в метро, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру, шквалу, снігопадупід час перебування на дачі, у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів;дії в разі виникнення пожежі тощо.

Проведено профілактично-виховну роботу щодо правил поведінки дітей на залізничному транспорті, на станціях міського електропотягу (в електропотязі), при користуванні громадським транспортом

Проведено конкурс дитячого малюнка «Пожежна безпека очима дітей» трьох вікових груп:

І група – 6 – 10 років;

ІІ група – 11 – 14 років;

ІІІ група – 15 – 18 років

Малюнки, які посіли призові місця, надано в РУО.

Оформлено інформаційні куточки, стенди, книжкові виставки з безпеки життєдіяльності, правил поведінки на водних об’єктах під час осінньо-зимового періоду.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13