Співробітництво | партнери

Педагогічний колектив школи плідно співпрацює з:

II. школою-партнером в Україні:
  • Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №12, м.Ірпінь;

Постійною стала співпраця педагогічного колективу з батьківською громадою.

Також, школа має тісні стосунки з державними установами, громадськими організаціями та навчальними закладами Італії: 1. Італійський інститут культури в Україні; 2. товариство Данте Аліг’єрі в місті Києві; 3. асоціація «Друзі без кордонів» (м. Верона); 4. громадська організація “CIAS-CESMA” (м. Рим); 5. ліцей ім. Дж.-Б. Морганьї (м. Рим); 6. психолого-педагогічний ліцей (м.Рим); 7. ліцей ім. А. Вольти (м. Реджіо-Калабрія).

За ініціативи товариства Данте Аліг’єрі, Італійського інституту культури в Україні, педагогічного колективу, учнів навчального закладу, рішенням Київської міської ради школі було присвоєно ім’я засновника італійської мови – видатного італійського поета та філософа Данте Аліг’єрі.