День гідності та свободи

Вільні творять майбутнє. Заходи, приурочені до Дня гідності та свободи, в 2019 році в Україні відбуватимуться саме під цим гаслом. Ми різні, але Свобода та Гідність нас об'єднують, і ми вільні творити своє майбутнє. До свята у школі відбулось вшанування пам’яті Вовненка Богдана, активного учасника Революції Гідності, покладання квітів на Майдані Незалежності та декламування віршів про свободу та гідність, виховні години.

Самоврядування розмістило на дошці закодовані відеоматеріали та документальні свідчень про Революцію Гідності в QR-кодах. Напередодні свята, 20.11.2019 , відбулась зустріч з Володимиром Балухом, українським громадським активістом, політичним в'язнем. Ті учні, які виявили бажання бути присутніми на зустрічі з Володимиром Балухом, могли поставити запитання, що їх цікавили.....