Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов №130 імені Данте Аліґ'єрі міста Києва

Керівництво та педагогічний персонал

Директор школи — Кузьменко Наталія Іванівна (працює в школі з 1994 року)


Заступники директора з навчально-виховної роботи:

• Петрова Ірина Миколаївна (працює в школі з 2002 року)

• Присяжнюк Ірина Анатоліївна (працює в школі з 2010 року)

• Денисова Людмила Іванівна (працює в школі з 1991 року)

• Миколаєнко Марина Анатоліївна (працює в школі з 2000 року)


Заступник директора з господарчої частини – Петлицький Олександр Миколайович (працює в школі з 2009 року)

Психолог – Шептієнко Вікторія Сергіївна (працює в школі з 2018 року).

Педагог-організатор – Букша Тетяна Миколаївна (працює в школі з 2017 року).

Науково-методичну та педагогічну роботу школи забезпечують одинадцять методичних об’єднань.


Початкові класи

Голова методоб’єднання — Салій Олена Анатоліївна

Склад методоб’єднання:


• Салій Олена Анатоліївна (працює в школі з 1992 року)

• Шваб Катерина Миколаївна (працює в школі з 2018 року)

• Зінов’єва Наталія Анатоліївна (працює в школі з 2005 року)

• Кардаш Лариса Григорівна (працює в школі з 1995 року)

• Карнаух Олена Володимирівна (працює в школі з 1995 року)

• Куц Світлана Вікторівна (працює в школі з 1993 року)

• Лещенко Майя Михайлівна (працює в школі з 2004 року)

• Салій Олена Анатоліївна (працює в школі з 1992 року)

• Стефановська Тетяна Петрівна (працює в школі з 2004 року)

• Хромова Лариса Павлівна (працює в школі з 1994 року)

• Цугунова Альона Миколаївна (працює в школі з 2011 року)

• Семічева Марія Анатоліївна (працює в школі з 2018 року)

• Лисенко Вікторія Сергіївна (працює в школі з 2017 року)

• Ткачук Оксана Вікторівна (працює в школі з 2018 року)

• Золотарьова Каріна Романівна (працює в школі з 2018 року)

• Тарасенко Лілія Валентинівна (працює в школі з 2019 року)

• Тарасенко Аліна Едуардівна (працює в школі з 2019 року)

• Потримай Лариса Андріївна (працює в школі з 2019 року)

• Едель Олена Олександрівна (працює в школі з 2018 року)

Англійська мова

Голова методоб’єднання – Бідонько Ірина Вікторівна

Склад методоб’єднання:


• Бідонько Ірина Вікторівна (працює в школі з 2009 року)

• Власенко Лідія Михайлівна (працює в школі з 1976 року)

• Малашенко Маргарита Ігорівна (працює в школі з 2016 року)

• Демидова Ольга Петрівна (працює в школі з 1995 року)

• Єгорова Ганна Миколаївна (працює в школі з 2001 року)

• Присяжнюк Ірина Анатоліївна (працює в школі з 2010 року)

• Салій Олена Анатоліївна (працює в школі з 1992 року)

• Єрзунов Анатолій Сергійович (працює в школі з 2019 року)

• Лужецька Тетяна Романівна (працює в школі з 2018 року)

• Фролов Максим Олексійович (працює в школі з 2014 року)

• Зіборова Людмила Павлівна (працює в школі з 1979 року)

• Васильченко Оксана Миколаївна (працює в школі з 2017 року)

• Федорович Марина Миколаївна (працює в школі з 2002 року)

• Галицька Ольга Сергіївіна (працює в школі з 2018 року)

Італійська мова

Голова методоб’єднання – Гребіник Катерина Вадимівна, вчитель італійської мови, вчитель ІІ категорії

Склад методоб’єднання:


• Борисевич Людмила Петрівна (працює в школі з 2013 року)

• Зінов’єва Наталія Анатоліївна (працює в школі з 2002 року)

• Опанасенко Наталія Миколаївна (працює в школі з 1993 року)

• Піщалковська Марина Костянтинівна (працює в школі з 1989)

• Федорович Марина Миколаївна (працює в школі з 2002 року)

• Федченко Лідія Анатоліївна (працює в школі з 1995 року

Філологія

Голова методоб’єднання – Мельник Майя Михайлівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії , має звання «старший учитель»

Склад методоб’єднання:


• Котусенко Олена Юріївна (працює в школі з 1996 року)

• Кузьменко Наталія Іванівна (працює в школі з 1994 року)

• Опанасенко Наталія Миколаївна (працює в школі з 1993 року)

• Приймак Ніна Віталіївна (працює в школі з 1993 року)

• Демченко Леся Сергіївна (працює в школі з 2016 року)

• Якшин Віталій Леонідович (працює в школі з 2019 року)

Природничі науки

Голова методоб’єднання – Гузенко Світлана Миколаївна, вчитель географії; старший вчитель

Склад методоб’єднання:


• Гуріна Надія Іванівна (працює в школі з 1970 року)

• Демчина Оксана Несторівна (працює в школі з 1993 року)

• Піщалковська Марина Костянтинівна (працює в школі з 1989 року)

• Миколаєнко Марина Анатолівївна (працює в школі з 2000 року)

Суспільні науки

Голова методоб’єднання – Федченко Лідія Анатоліївна, вчитель історії , вчитель вищої категорії

Склад методоб’єднання:


• Воронін Олександр Володимирович (працює в школі з 2004 року)

• Петрова Ірина Миколаївна (працює в школі з 2002 року)

• Нечипорук Руслан Миколайович (працює в школі з 2015 року)

Фізико-математичні науки

Голова методоб’єднання – Коваленко Людмила Іванівна, вчитель математики вищої категорії, вчитель-методист

Склад методоб’єднання:


• Півторацька Валентина Петрівна (працює в школі з 1981 року)

• Мар’янчик Анастасія Вікторівна (працює в школі з 2015 року)

• Дячок Юлія Валентинівна (працює в школі з 2016 року)

• Мішко Галина Володимирівна (працює в школі з 2014 року)

• Онищук Любов Гарієвна (працює в школі з 2017 року)

• Крухмальова Ірина Василівна (працює в школі з 2019 року)

• Телеганенко Дмитро Володимирович (працює в школі з 2019 року)

Фізичне виховання

Голова методоб’єднання – Мілько Наталія Романівна, вчитель фізичного виховання, вчитель ІІ категорії

Склад методоб’єднання:


• Платоненко Володимир Іванович (працює в школі з 1996 року)

• Висіцький Володимир Іванович (працює в школі з 2016 року)

• Трачук Сергій Васильович (працює в школі з 2006 року)

• Миколаєнко Марина Анатолівївна (працює в школі з 2000 року)

• Бевзюк Дмитро Олександрович(працює в школі з 2018 року)

• Шенгелія Світлана Сергіївна(працює в школі з 2018 року)

Музичне та трудове виховання

Голова методоб’єднання – Твердохліб Зоя Іванівна

Склад методоб’єднання:


• Варава Сергій Васильович (працює в школі з 1998 року)

• Цугунова Альона Миколаївна (працює в школі з 2011 року)

• Твердохліб Зоя Іванівна (працює в школі з 2015 року)

• Бриленко Тетяна Федорівна (працює в школі з 2012 року)

Діяльність методичних об'єднань

Методичні об’єднання класних керівників 1-4 класів очолює Салій Олена Анатоліївна, 5-11 класів - Нечипорук Руслан Миколайович

○ створення акмесередовища;

○ організація роботи з обдарованими дітьми; співпраця з вищими навчальними закладами, співпраця з Київською Малою академією наук учнівської молоді;

○ ЗНО - крок до вищої освіти;

○ моделювання уроків;

○ індивідуалізація й диференціація навчання;

○ методика впровадження інноваційних технологій та їх елементів (проектні методи, тестовий контроль, моніторинг рівня навчальних досягнень учнів);

○ питання реалізації проблемно-пошукової, науково-дослідницької роботи учнів та вчителів;

○ питання методики викладання предметів, обмін досвідом;

○ ознайомлення з нормативними документами та новинками науково-методичної та фахової літератури;

○ дотримання критеріїв оцінювання знань учнів, обсягу домашнього завдання, перевірки зошитів.